Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs5/archikacz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs5/archikacz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
Kdo jsme | Archika
Title Image

Kdo jsme

Společnost ARCHIKA s.r.o jsme založili dva spolužáci ze SŠ a VŠ v lednu 2007, ale naše profesní zkušenosti z oboru sahají až do roku 1999. Za 14 let společného působení se ARCHIKA vyprofilovala do realizací komplexních činností v oblastech PROJEKTY STAVEB, REALIZACE STAVEB a DEVELOPERSKÁ VÝSTAVBA. Nepracujeme pro jiné obdobné firmy, ale vždy působíme jako generální projektant či generální dodavatel pro koncového zákazníka. Projekty a stavby domů realizujeme převážně v širším regionu Uherského Hradiště, naše realizace najdete i v okolí Veselí nad Moravou, Uherského Brodu, Zlína, ale také např. v Prostějově, Brně či Praze.

Profil ke stažení

Filozofií společníků, a tedy i společnosti je poskytovat ucelené – komplexní služby. Orientujeme se takřka výhradně na realizace pro soukromý sektor. Povinnou výjimkou z pravidla jsou projekty i realizace domů pro seniory, domy a byty zvláštního určení, kde jsme pro vlastní zkušenost (s jejich projekty, výstavbou i vlastním provozováním) vyhledáváni i ze strany obcí.

Ing. Vít Borýsek

jednatel / divize projekty staveb

Od ukončení studia se orientuje na činnosti spojené s projekty a povolováním staveb, to obnáší také znalosti stavebního i správního práva a mnoha jiných předpisů dle typu řešené stavby. Zkušenosti získal postupně, jako stážista na stavebním úřadě, projektant rodinných domů, samostatný projektant několika obchodních domů Albert – Hypernova, v rámci zaměstnaneckého poměru byl také vedoucím projektového ateliéru. Na základě výběrového řízení se v 7-mi členném mezinárodním týmu generálního projektanta účastnil zpracovávání dodavatelské dokumentace stavby OC Palladium Praha.

Ing. Tomáš Frýbort

jednatel / divize realizace staveb

Dlouhodobě se orientuje na realizaci staveb, před založením společnosti získal řadu zkušeností při řízení výstavby běžných i nadstandardních rodinných domů, bytových domů, domů pro seniory, ale také řídil proces výstavby ucelených částí velkých staveb např. Multifunkční budova Melantrich na Václavkém náměstí v Praze.

Na co se specializujeme:

Rodinné domy

projektování a novostavby rodinných domů „na klíč“ – zajišťujeme veškeré dodávky projektů, povolení, stavebních prací, instalací, řemesel a profesí

Více ›

Pasivní zděné domy

jsme největším dodavatelem projektů a staveb energeticky úsporných domů v regionu.

Více ›

objekty pro poskytování sociálních služeb

projektujeme a stavíme domovy pro seniory, objekty chráněného bydlení, domy a byty zvláštního určení také provozujeme.

Více ›

CO NEDĚLÁME

  • Nezabýváme se dřevostavbami, a to ani v pasivním standardu. Váháte – li o materiálu Vaší stavby, jsme připraveni Vám být nápomocni v zodpovězení Vašich otázek.
  • Nepracujeme pro jiné obdobné firmy, vždy působíme jako generální projektant či generální dodavatel pro koncového zákazníka.